Audi A5 Cabrio Fiyat Listesi & Sıfır Audi A5 Cabrio Fiyatları


Anasayfa | Audi | A5 Cabrio
Audi A5 Cabrio fiyat listesi ve sıfır Audi A5 Cabrio otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 4 araba seçeneklerini inceleyin.
Satışa Kapalı

Audi A5 Cabrio Advanced 40 TDI quattro 204 hp S tronic

Advanced 40 TDI quattro 204 hp S tronic Fiyat Listesi, Advanced 40 TDI quattro 204 hp S tronic Araç Özellikleri

3.324.418,00 TL

Audi A5 Cabrio S line 45 Turbo FSI quattro 265 hp S tronic

S line 45 Turbo FSI quattro 265 hp S tronic Fiyat Listesi, S line 45 Turbo FSI quattro 265 hp S tronic Araç Özellikleri

Satışa Kapalı

Audi A5 Cabrio S line 40 TDI quattro 204 hp S tronic

S line 40 TDI quattro 204 hp S tronic Fiyat Listesi, S line 40 TDI quattro 204 hp S tronic Araç Özellikleri

Satışa Kapalı

Audi A5 Cabrio Advanced 45 Turbo FSI quattro 265 hp S tronic

Advanced 45 Turbo FSI quattro 265 hp S tronic Fiyat Listesi, Advanced 45 Turbo FSI quattro 265 hp S tronic Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Audi A5 Cabrio Hakkında Genel Bilgiler

A5 Cabrio

Nesiller: 2

İlk Üretim Yılı: 2009

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Cabrio

Audi A5 Cabrio Fiyat Listesi

Audi A5 Cabrio

Audi A5 Cabriolet, A5 Coupe modelinin üstü aleni versiyonu olarak üretilmiştir.

2011 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtımı gerçekleşti ve tamamen yeni bir model değil, orta yaş güncellemesi geçirmiştir.

Alman marka Audi'nin üzeri aleni otomobil sınıfı için çok fazla bir öneri vermediği uzun sürenin ardından, her zamankinden daha fazlasını sunmaya başladı.

A5 Cabriolet, A3 Cabriolet, TT Roadster ve R8 her zevke ve daha çok bütçeye nazaran üretilmiştir. A5 Cabriolet, arka koltuklarda fazlaca küçük bir yer sunan A3 modelinin aksine, dört gerçek koltuğa haiz tek otomobildir.

Güncellenen tasarım, farların içerisindeki LED gündüz farlarını, tekrar tasarlanmış bir ızgarayı ve bariz hava girişlerine sahip ön tampondan oluşmaktadır. Yan tarafta, coupe panelleriyle aynı özellikleri taşımaktadır. Arka bölümde, stop lambaları için yeni LED fer şeritleri için bir seçenek daha vardır.

İç mekanda, isteğe bağlı olarak koltuk ısıtma ve havalandırmasını üç kademeli olarak ayarlamak için kullanılan bir buton yer verilmiştir. Otomatik şanzıman seçici tamamen yeniden tasarlanmıştır. Direksiyon simidindeki butonlarda yine tasarlanmıştır. Tüm ekranlar beyaz renkte tenvir sunmaktadır. Termal konfor için ön yolcuların boyunlarına sıcak hava üflemektedir.

Audi A5 Cabrio, Kaputun altına geldiğimizde motor üniteleri dört potlu 1,8 lt’lik TFSI'den 4,2 lt’lik RS5 seçeneğine kadar değişmektedir. Motor ünitesine bağlı olarak önden çekiş yada tüm tekerlekten çekişli, manuel veya otomatik şanzımanla eşleştirilmiş dört TDI seçeneği ve üç ayrı TFSI motoru sunulmaktadır.