Audi e-tron Fiyat Listesi & Sıfır Audi e-tron Fiyatları


Anasayfa | Audi | e-tron
Audi e-tron fiyat listesi ve sıfır Audi e-tron otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 2 araba seçeneklerini inceleyin.
4.575.358,00 TL

Audi e-tron Advanced 55 quattro 95 kWh

Advanced 55 quattro 95 kWh Fiyat Listesi, Advanced 55 quattro 95 kWh Araç Özellikleri

4.645.780,00 TL

Audi e-tron S line 55 quattro 95 kWh

S line 55 quattro 95 kWh Fiyat Listesi, S line 55 quattro 95 kWh Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Audi e-tron Hakkında Genel Bilgiler

e-tron

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2019

Motorlar: Elektrikli

Kasa Tipi: SUV

Audi e-tron Fiyat Listesi

Audi e-tron

E-tron, Audi tarafından üretilen ilk yüzde yüz elektrikli arabadır. 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda konsept otomobil olarak görücüye çıktı ve ilk arabalar 2019 yılında teslim edilmeye başlandı.

Çevreci otomobil arayışında, birtakım otomobil üreticileri elektrikli araçlarını bir anlatım şeklinde görünecek halde inşa etmeye başladılar. Jaguar E-Pace  veya Tesla Model-X farklı görünecek şekilde tasarlandı. Diğer yandan, Audi e-tron değişik bir yol takip etti. Özel bir şey ispat etmek istemeyen kullanıcılar tarafından esasen bilinen bir halde mevcut bir platform üzerine yükseldi.

Tamamen elektrikli Audi E-tron'un ön yüzüne büyük tek çerçeveli bir ızgaranın hakim bulunduğunu görüyoruz. Elektrikli otomobillerin motorları ve bataryaları için bşr soğutmaya ihtiyacı olsa da, aynı büyük radyatörlere ihtiyaçları yok. Ama singleframe hala yerinde kalmaya devam ediyor. Audi'nin elektrikli modellerinin ticari markası haline gelen titanyum grisine bürünmüş. Yan taraflarda, aracın dikiz aynaları yerine dikiz kameraları için iki ince yan kol seçeneği yer ediniyor. Yeni e-tron, farlar ve arka lambalar için eksiksiz bir LED aydınlatma sistemiyle donatıldı.

Kabin içinde, e ancak beş kişilik oturma alanı bulunuyor. Gösterge paneli, bilgi eğlence sistemi ve kapılarda arka görüş kameraları için iki küçük monitör için dijital ekranlar yer alıyor. Lüks deneyimi geliştirmek için iç mekanda Valcona deri koltuklar ve organik ahşap ekler dahil edildi.

Audi E-tron, biri ön öteki arka aks olmak suretiyle iki ayrı elektrik motor ünitesine haizdir. 95 kWh ve 700 kilogram batarya, aracın tabanında akslar arasına konumlandırıldı. 120 kW şarj sistemi yada 150 kW ile geliyor. Standart 9,6 kW AC kapsül şarj cihazı sağlandı ve gece boyunca taze bir şarj taktim etmek üzere tasarlandı.