Audi Q3 Sportback Fiyat Listesi & Sıfır Audi Q3 Sportback Fiyatları


Anasayfa | Audi | Q3 Sportback
Audi Q3 Sportback fiyat listesi ve sıfır Audi Q3 Sportback otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
2.327.066,00 TL

Audi Q3 Sportback S line 35 Turbo FSI 150 hp S tronic

S line 35 Turbo FSI 150 hp S tronic Fiyat Listesi, S line 35 Turbo FSI 150 hp S tronic Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Audi Q3 Sportback Hakkında Genel Bilgiler

Q3 Sportback

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2019

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: SUV

Audi Q3 Sportback Fiyat Listesi

Audi Q3 Sportback

İlk Audi Q3 2018 yılında satışa sunuldu ve o zamandan bugüne dek dünya çapında 1,1 milyondan fazla satış rakamına ulaştı.

Standart Q3'ten daha pahalı olan Audi Q3 Sportback, ikiz kardeşi Q3 ile aynı platformu kullanıyor. Fakat tavan çizgisi 3 santimetre alçaltılmış ve uzunluğu 1,5 santimetre daha uzatılmış biçimde.

Tasarlanan dış kısım, yeni bir tampon, düzmece bir arka difüzör ve yeni egzoz ile yenilik kazanıyor. Yandan baktığımız zaman Q3 Sportback, arka tarafdaki çizgilerin yana doğru devam etmesi sebebiyle birazcık Bentley Bentayga modelini anımsatmaktadır. Coupe SUV modelinin ön tarafı, ızgara güncellendiğinden ötürü fazlaca değişik görünüyor.

Alman üretici Audi, kabin arasında önceki Q3 modelinden zaten bildiğimiz özellikleri devam ettiriyor. Q3 Sportback'in iç mekan tasarımı, Alcantara deriyle kaplanmış bir gösterge paneli ve kapı panelleriyle çok olağan dışı görünüyor. Buna mukabil, kullanılan bazı malzemeler bir Audi için ucuz görünümekte.

S-line donanım paketinde kısmi deri koltuklar, alüminyum kaplamalar ve pedallar ve yeni bir direksiyon simidi ile satışa sunuluyor.

Yerleşik uydu navigasyon ve Android Auto ile Apple Car Play benzer biçimde öteki özelliklere sahip büyük bir merkezi malumat - eğlence sistemi bulunuyor.

Audi Q3 Sportback, otomatik acil frenleme sistemi, şerit takip özellikli uyarlanabilir hız sabitleyici ve çevreyi tam olarak görebilen 360 derece kamera şeklinde yeni emniyet özellikleriyle donatıldı.