Audi RS Q3 Sportback Fiyat Listesi & Sıfır Audi RS Q3 Sportback Fiyatları


Anasayfa | Audi | RS Q3 Sportback
Audi RS Q3 Sportback fiyat listesi ve sıfır Audi RS Q3 Sportback otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
6.213.170,00 TL

Audi RS Q3 Sportback Quattro 2.5 TFSI 400 hp S tronic

Quattro 2.5 TFSI 400 hp S tronic Fiyat Listesi, Quattro 2.5 TFSI 400 hp S tronic Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Audi RS Q3 Sportback Hakkında Genel Bilgiler

RS Q3 Sportback

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2022

Motorlar: Benzin

Kasa Tipi: SUV

Audi RS Q3 Sportback Fiyat Listesi

Audi RS Q3 Sportback

Standart Q3 Sportback modelinin başına fazladan yol kat etmeyi sevenler için iyi bir sebep olan Audi RS Q3 Sportback doğdu.

Alman otomobil üreticisi Audi, tipik bir RS’e has öğeler, kompakt SUV coupe crossover aracın genel atletik tasarımına katkıda bulunmak için performansın bir tavır bulunduğunu düşündü.

Kaputun altında kullanıcısı 2,5 lt’lik TFSI motor ünitesi 294 kW gücü açığa çıkarmaktadır. Tango kırmızısı rengiyle görkemli ve özel bir manzara sunuyor. İç mekanı, sportif unsurlar ve yüksek kaliteli malzemeler ile donatıldı.

Düz eğimli tavan çizgisine haiz coupe benzeri siluet düşünün ya da durun bunun için ancak Audi RS Q3 Sportback modelinin karakteristik özelliğine bakın.

RS Q3 Sportback’e özel spoyler kenarının yanı sıra, arka difüzöre ve kenarlarda parlak siyah yatay bıçaklara sahip RS’e özel tampon yardımıyla arka tarafın kuvvetli bir görünüme haiz olmasını sağlar. Ön tarafta RS tamponuyla parlak siyah Singleframe in birleşimi öne çıkmaktadır.

Ödün vermeyen iç mekanında her detayındaki dinamik görünümüyle, Audi RS Q3 Sportback’in iç tasarımı da dış tasarımı şeklinde çok etkileyicidir.

3 kollu, alt tarafı düzleştirilmiş, çok fonksiyonlu plus özellikli, kulakçıklı, spor deri direksiyonuyla alüminyum Race, antrasit, piyano siyahı görünümlü, siyah yada karbon fitilli döşemelerden opsiyonel petek desenli, entegre koltuk başlıklı ve koltuk arkalıklarında RS kabartmalı Fine Napa deriden ön RS spor koltuklara kadar. Arzularınıza nazaran tasarımsal vurgular ilave ederek, kırmızı ya da mavi, opsiyonel RS tasarım paketleriyle sportifliği daha da yükseltebilirsiniz.