Audi S3 Sedan Fiyat Listesi & Sıfır Audi S3 Sedan Fiyatları


Anasayfa | Audi | S3 Sedan
Audi S3 Sedan fiyat listesi ve sıfır Audi S3 Sedan otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
3.096.560,00 TL

Audi S3 Sedan Quattro 2.0 Turbo FSI 310 hp S tronic

Quattro 2.0 Turbo FSI 310 hp S tronic Fiyat Listesi, Quattro 2.0 Turbo FSI 310 hp S tronic Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Audi S3 Sedan Hakkında Genel Bilgiler

S3 Sedan

Nesiller: 3

İlk Üretim Yılı: 2013

Motorlar: Benzin

Kasa Tipi: Sedan

Audi S3 Sedan Fiyat Listesi

Audi S3 Sedan

Alman araba müstahsil Audi, nesil değiştirmeden önce kompakt boyutlu sedanının üçüncü jenerasyonu için son iyileştirme yaptı ve Audi S3 Sedan'ı satışa sundu.

A3 ailesi piyasada aslına bakarsan eski olmasına karşın, sedan modeli için son bir hamle olarak, Alman marka bir aile aracı olabilecek bir otomobil olan S3 sedan modelini satışa sundu. Sportif sedan olması da cabası.

2020 model yıllı S3 sedanın güzelliği, reel bir yapınak yataklısı olmasıdır. Audi RS3 sedan modelin aksine, onu kalabalıktan ayırt edebilecek aynı gösterişli aerodinamik unsurlara sahip değildir. Yine de, daha sportif ön tampon ve daha büyük, 18 inç’lik hafifçe alaşımlı jantlarla birtakım teferruat dikkatleri üzerine çekmektedir. Arka tarafta, hususi önlük tasarımının hemen altında, normal bir A3 ile S3 arasındaki farkı söyleyebilecek dört tane egzoz çıkışı var.

İç mekanda, S3 standart olarak gelen analog kadranları bir TFT monitör ile değiştiren Audi Virtual Cockpit ile donatılarak geldi. Gösterge panelinin tam ortasında, orta konsolun üzerinde bilgi - eğlence sistemi için geri çekilebilir bir ekran ekledi. Bu Audi S3 Sedan için oldukça zarif bir çözümdü, fakat sistemde dokunmatik ekran yoktu.

Audi S3, doğrudan yakıt enjeksiyonlu çift turbolu benzinli bir motor ünitesiyle geliyor. 310 beygir güç sunuyor ve standart 6 ileri vitesli bir şanzımanla eşleştirildi. Üretilen güç bütün tekerleklere dağılmakta. Opsiyonel olarak S3'e 7 ileri vitesli S-Tronic şanzıman takılabiliyor.