BMW 3 Serisi Touring Fiyat Listesi & Sıfır BMW 3 Serisi Touring Fiyatları


Anasayfa | BMW | 3 Serisi Touring
BMW 3 Serisi Touring fiyat listesi ve sıfır BMW 3 Serisi Touring otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
3.297.200,00 TL

BMW 3 Serisi Touring M Sport 320d xDrive 2.0 190 BG

M Sport 320d xDrive 2.0 190 BG Fiyat Listesi, M Sport 320d xDrive 2.0 190 BG Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW 3 Serisi Touring Hakkında Genel Bilgiler

3 Serisi Touring

Nesiller: 9

İlk Üretim Yılı: 1988

Motorlar: Benzin, Dizel, Hibrit

Kasa Tipi: Station Wagon

BMW 3 Serisi Touring Fiyat Listesi

BMW 3 Serisi Touring

Alman otomobil üreticisi BMW, 2022 senesinde 3 Serisi modelinin yedinci jenerasyonunu güncelledi ve sedanın yanı sıra station wagon kasa tipini de yükseltti.

BMW, 1985 yılında 3 Serisi için Touring isminde station wagon modelini tanıttı. Alman üretici için büyük bir başarı olarak gerçekleşti. Özellikle de kompakt sınıfta premium station wagonları için oldukça fazla seçenek olmadığından dolayı.

BMW, uyarlanabilir LED'ler ile sunulan yeni daha küçük farları tanıtarak aracın dış tasarımını tamamen revize etti. Ayrıca BMW 3 Serisi Touring, M Sport ve M Sport Pro donanım paketleri için farklı ön tampon seçenekleri sunuyor. Agresif tasavvur sedan için sıra dışı bir şey olmasa da, station wagon içim çoğu zaman o denli cüretkar görünmüyor. Arka tarafta, mevcut difüzör, bagaj kapağının üzerine monte edilen tavan spoyleri ile beraber aracın sportif görünümü tamamlanıyor.

Kabin içinde en mühim değişim BMW Kavisli Ekranı içeren ön panelde yer ediniyor. Buna ek olarak, otomobil üreticisi, panelin önüne 12,3 inç’lik bir gösterge paneli ve orta konsolun üstünde ek bir 14,9 inç’lik bilgi eğlence monitörü yerleştirdi. Bu, BMW İşletim Sistemi 8 ile beraber geldi. Bagaj alanına baktığımızda hçbir şeyin değişmediğine şahit oluyoruz.

Kaputun dibine geldiğimizde BMW, 148 beygir güç ile 369 beygir güç içinde değişen, dört silindirli ve altı silindirli benzin ya da dizel yakıt hücreleriyle beslenen geniş bir motor yelpazesi yer alıyor. Ayrıca, bir plug-in hibrit versiyonu da mevcuttur. Motor seçeneğine bağlı olarak güç, manuel veya otomatik şanzıman vesilesiyle arka tekerleklere yada tüm tekerleklere iletilmektedir.