BMW 4 Serisi Cabrio Fiyat Listesi & Sıfır BMW 4 Serisi Cabrio Fiyatları


Anasayfa | BMW | 4 Serisi Cabrio
BMW 4 Serisi Cabrio fiyat listesi ve sıfır BMW 4 Serisi Cabrio otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
4.318.200,00 TL

BMW 4 Serisi Cabrio M Sport 430i xDrive 2.0 258 BG

M Sport 430i xDrive 2.0 258 BG Fiyat Listesi, M Sport 430i xDrive 2.0 258 BG Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW 4 Serisi Cabrio Hakkında Genel Bilgiler

4 Serisi Cabrio

Nesiller: 3

İlk Üretim Yılı: 2014

Motorlar: Benzin, Dizel, Hibrit

Kasa Tipi: Cabrio

BMW 4 Serisi Cabrio Fiyat Listesi

BMW 4 Serisi Cabrio

Sadece birkaç sene kadar ilkin açılır tavandan sert tavana geçmek iyi bir düşünce gibi duruyordu. Fakat 2020 yılında Alman üretici, BMW 4 Serisi Cabrio için sert tavandan açılır tavana geçerek tam tersini gerçekleştirmiş oldu.

Alman otomobil üreticisi BMW, İkinci Dünya Savaşı'ndan oldukca daha öncesine kadar üzeri aleni arabalarla uzun bir geçmişe sahiptir. Bir spor arabadaki sürüş keyfiyle performanstan en az düzeyde yada hiç ödün vermeden üzeri açık deneyim arasındaki karışımda oldukca usta görünüyor.

4 Serisi Cabrio’nun görüntüsünde öne çıkan ilk faktör ön taraftaki ızgaradır. Muazzam tampondaki öteki ızgarayı ortadan kaldırarak aprona kadar uzanmakta. Yan bölmeler, sis farlarını ve fren diskleri için feyk hava girişleri barındırıyor. Lazer farlar versiyonlar listesindeyken LED farlar standart olarak geldi. BMW 4 Serisi Cabrio, yanlardan oyulmuş kapılar ile değiştirilmeyen kavisli yüzeylere sahip temiz bir görünüme kavuştu. BMW tasarımcıları arka tekerlerin arkasına bir çift feyk havalandırma ve arkaya birkaç egzoz ucu dahil edildi.

Büyük, 2850 mm dingil mesafesi sebebiyle iç mekan dört yetişkin birey için uygundur. Açılır tavan sert tavandan daha azca yer kapladığından ötürü arka sıra nerede ise arka dingilin üzerine taşınmış. Yeni sistem, bagaj kütlesi selefinden 80 litre daha oldukça alan sunuyor. Ancak tamamı bu kadar da değildir. Yumuşak tente 18,0 saniyede 50 km/s hıza kadar açılıp kapanabilmektedir.

Kaputun altında 184 beygir ile 374 beygir arasında değişen arkadan çekişli veya dört tekerlekten çekişli dört ayrı motor ünitesiyle donatıldı. Tüm seçenekler 8 ileri vitesli otomatik şanzımanla eşleştirildi.