BMW 5 Serisi Touring Fiyat Listesi & Sıfır BMW 5 Serisi Touring Fiyatları


Anasayfa | BMW | 5 Serisi Touring
BMW 5 Serisi Touring fiyat listesi ve sıfır BMW 5 Serisi Touring otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 2 araba seçeneklerini inceleyin.
4.690.600,00 TL

BMW 5 Serisi Touring Luxury Line 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin

Luxury Line 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin Fiyat Listesi, Luxury Line 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin Araç Özellikleri

4.744.200,00 TL

BMW 5 Serisi Touring M Sport 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin

M Sport 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin Fiyat Listesi, M Sport 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW 5 Serisi Touring Hakkında Genel Bilgiler

5 Serisi Touring

Nesiller: 8

İlk Üretim Yılı: 1992

Motorlar: Dizel, Benzin, Hibrit

Kasa Tipi: Station Wagon

BMW 5 Serisi Touring Fiyat Listesi

BMW 5 Serisi Touring

Sevilen otomobil BMW 5 Serisi Touring, hem dış tasarımında bununla beraber iç tasarımındaki lüks görünümün yanı sıra yılların getirdiği konfor ve sportiflik ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor.

Bavyeralı müstahsil BMW, 5 Serisi modelinden hem sedan bununla birlikte touring seçenekleri olmak suretiyle 600 binden fazla satarak rekor tazeledi.

5 Serisi Touring, daha zarif farların aksine daha büyük böbrek ızgarası ile rafine bir manzara kazandı. Otomobilin oranları değişmedi. Fakat birkaç santim uzunluğa kavuştu. Sadece Çin araba pazarı için daha uzun bir dingil mesafesiyle donatıldı.

BMW 5 Serisi kullanıcılar tarafınca düşük sürtünme katsayısı ile biliniyordu. Bu sebeple geleneği korumaya devam ediyor. 3 Serisi’nin daha büyük seçeneği iken, yeni jenerasyonu, standart özelliklerin yanı sıra hemen hemen aynı isteğe bağlı özellikleri taşıyarak onu 7 Serisi modeline daha da yaklaştırdı.

Çoğu station wagon arabalarda mevcut olan kullanıcılar, bagaj kapağını kapalı bırakırken arka camı açabilir, bu da hafif eşyaların taşınmasına kolaylık sağlamaktadır.

2019 senesinde sadece birinci derslik BMW 5 Serisi modüller için tanıtılan sistem BMW Laserlight ile sipariş edilebilmektedir. Sistem, mevcut bütün donanım paketlerinde de standart olarak yer almıştır..

Ayrıca yeni sürümü için yeni bir ön rüzgarlık, esnetilmiş hava girişleri, alüminyum mat yüzeyli böbrek ızgarasıyla yeni bir tasarımla M Sport Paketi de piyasa sürüldü.