BMW 8 Serisi Cabrio Fiyat Listesi & Sıfır BMW 8 Serisi Cabrio Fiyatları


Anasayfa | BMW | 8 Serisi Cabrio
BMW 8 Serisi Cabrio fiyat listesi ve sıfır BMW 8 Serisi Cabrio otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
11.122.500,00 TL

BMW 8 Serisi Cabrio M Sport 840i xDrive 340 BG

M Sport 840i xDrive 340 BG Fiyat Listesi, M Sport 840i xDrive 340 BG Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW 8 Serisi Cabrio Hakkında Genel Bilgiler

8 Serisi Cabrio

Nesiller: 2

İlk Üretim Yılı: 2018

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Cabrio

BMW 8 Serisi Cabrio Fiyat Listesi

BMW 8 Serisi Cabrio

BMW, 2022 senesinde 8 Serisi’nin tüm yelpazesini güncelledi ve üstü açık varyantını da dahil ederek, açılır tavanlı grand tourer'a daha çok teknoloji, daha çok incelik ve minik tasarım ipuçları dahil etti.

BMW 8 Serisi’nin ilk jenerasyonu olan E 31, 1990’da Alman araba üreticisi tarafından görücüye çıktı. Coupe modelinde, yüksek fiyatına rağmen fazlaca hızlı bir başarı elde etti. Tek kusuru cabrio olmamasıydı. Piyasadan çekildikten sonrasında coupe modeli alaka görmüş oldu. 2018 senesinde araba üreticisi BMW, saygın bir isim plakasını yine satışa sunmaya ve ona ikinci bir şans tanımaya karar verdi. Bu sefer her şeyi dört dörtlük doğru bir şekilde yaptı.

Güncellenen model için BMW, bütün ürün yelpazesine bir M aerodinamik paketi dahil etti. Ön tamponu, havayı ön fren disklerine yönlendiren hava kepçeleriyle çevreledi, tamponda V benzer biçimde bir ızgaraya kavuştu. Tekerlek yuvalarının hemen peşinde, bir takım havalandırma deliği, otomobilin sürtünme direncini minimuma indirmesine yardımcı oldu. BMW 8 Serisi Cabrio’nun tavanı için klasik bir kumaş tercih edildi. Makyajsız model şeklinde, kapanabilmesi için aracın baştan aşağıya ancak 15 saniyeye ihtiyacı var. Kabinin içerisinde ise dört yetişkin yolcu için neredeyse asla yer yok benzer biçimde duruyor.

Kaputun altına geldiğimizde, şaşırtıcı bir halde BMW, süratli ve zarif grand tourer'ı için turbo dizel bir motor seçeneği sunmaya devam ediliyor. Yine de, 2022 gereklilikleri doğrultusunda daha düşük CO2 karbon emisyonu elde etmek için hibrit bir üniteyle geliştirdi. Modele bağlı olarak üretilen güç ya arka tekerleklere veya tüm tekerleklere aktarılmaktadır.