BMW 8 Serisi Coupe Fiyat Listesi & Sıfır BMW 8 Serisi Coupe Fiyatları


Anasayfa | BMW | 8 Serisi Coupe
BMW 8 Serisi Coupe fiyat listesi ve sıfır BMW 8 Serisi Coupe otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
10.529.100,00 TL

BMW 8 Serisi Coupe M Sport 840i xDrive 340 BG

M Sport 840i xDrive 340 BG Fiyat Listesi, M Sport 840i xDrive 340 BG Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW 8 Serisi Coupe Hakkında Genel Bilgiler

8 Serisi Coupe

Nesiller: 2

İlk Üretim Yılı: 2018

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Coupe

BMW 8 Serisi Coupe Fiyat Listesi

BMW 8 Serisi Coupe

BMW, 2018 senesinde coupe modelin ilk lansmanından bugüne tam dört yıl sonrasında, 2022 yılında 8 Serisi ailesini revize etti.

Alman otomobil üreticisi BMW’nin garajında 1990'lı yılların isim plakasını yeniden canlandıran BMW 8 Serisi Coupe için hafifçe bir makyaj operasyonu gerçekleştirildi. 2003 yılında BMW 6 Serisi’ni tekrardan canlandırdıktan ve iki jenerasyon boyunca bu ismi kullandıktan sonra, Alman markanın ürettiği en büyük GT arabalarında birine benzeyen 8 Serisi ile devam etti. Tüm noktaların birleştirilmesi ile birlikte, yeni modeli makyajsız versiyonlu olarak üç ayrı gövde tipiyle geldi. Bunlar: Coupe, Cabrio ve Gran Coupe karoserleridir.

8 Serisi Coupe, aynı uzun siluet ve coupe seçeneği için bagaj kapağına çıkan eğimli bir tavan çizgisiyle geldi. Ayrıca Alman üretici BMW, karbon fiber takviyeli plastik çatı için bir versiyon sundu. Ön camdan arka cama doğru geçen merkezi bir girintiye haiz çift kabarcıklı bir tasarım da benimsendi. 2022 model yılından başlayarak, bütün BMW 8 Serisi ailesinde havayı ön disklere yönlendiren iki geniş kepçeyle çevrili tamponda V gibi bir orta ızgaraya haiz bir M donanım paketiyle donatıldı. Yanlarda yer edinen tekerlek yuvalarının arkasına, havalandırma delikleri yerleştirdi.

Dikdörtgen gösterge paneli ve kullanıcı odaklı orta konsola sahip klasik gösterge paneli düzeni iki dijital ekranla geliyor. Bunlar: kadranlar ve göstergeler için bir TFT bilgi eğlence ünitesi ile bir dokunmatik ekrandır. Uzun orta konsol, ön koltukları ayırarak kullanıcı için tek kişilik bir koltuk hissi oluşturdu.

BMW 8 Serisi Coupe Kaputun altına geldiğimizde bizleri şaşırtıcı bir biçimde, zarif ve süratli Grand Tourer'ı için turbo dizel bir ünitesi karşılıyor. 2022 yılı gereklilikleri doğrultusunda daha düşük CO2 karbon emisyonu elde etmek için hibrit bir üniteyle geliştirdi. Modeli bağlı olarak üretilen güç ya arka tekerleklere yahut bütün tekerleklere iletilmektedir.