BMW İ7 Fiyat Listesi & Sıfır BMW İ7 Fiyatları


Anasayfa | BMW | İ7
BMW İ7 fiyat listesi ve sıfır BMW İ7 otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 2 araba seçeneklerini inceleyin.
8.373.400,00 TL

BMW İ7 M Excellence xDrive60

M Excellence xDrive60 Fiyat Listesi, M Excellence xDrive60 Araç Özellikleri

8.128.300,00 TL

BMW İ7 Pure Excellence xDrive60

Pure Excellence xDrive60 Fiyat Listesi, Pure Excellence xDrive60 Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW İ7 Hakkında Genel Bilgiler

BMW İ7

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2022

Motorlar: Elektrikli

Kasa Tipi: Sedan

BMW İ7 Fiyat Listesi

Alman otomobil üreticisi BMW, yepyeni tasarımıyla bütün dünyayı sarsan fakat sunduğu yeni teknolojiler ile bütün kullanıcıları memnun etmeyi başardı. Amiral gemisi 7 Serisi modelinin yedinci jenerasyonunu tamamen elektrikli BMW İ7’yi tanıttı.

BMW 7 Serisi'nin ilk jenerasyonunun satışa çıkmasından bu yana Alman otomobil üreticisi bu serinin yedinci devamını kamuoyuna duyurdu. Birçok yenilikle geldi ve ilk kere, geleneksel rakibi Mercedes'in EQS modelini hedef alan tamamen elektrikli bir model inşa etti.

BMW, 2001 model yılı 7 Serisi'ni satışa sunduğunda, yıkıcı tasarımıyla bütün araba kullanıcılarını derinden etkiledi. Çoğu kullanıcı burun kıvırdı ama o zamana kadar en fazlaca satan BMW 7 Serisi modeliydi. Aradan geçen 20 sene sonrasında, 2022 model yılı atalarının ayakkabısına girmeye çalıştı ve ilgi çekici bir tasarımla geldi. Ön yüzü, Alman markasının amiral gemisi modelinde şimdiye dek monte edilmiş en uzun ve en geniş ızgara olarak inşa edildi. Dahası, LED gündüz farları çok yükseğe yerleştirilmişti ve büyük ızgarayı çevreleyen, tamponun üst bölümüne derinlemesine gömülü LED farların üzerindeki kaşlara benziyor. Araba üreticisi BMW, apronun alt tarafına başka bir ızgara ve hava girişi seti daha ekledi. Bir başka şok edici detay, Hofmeister kıvrımı olarak tanınan ve C sütununun alt tarafında köşeli bir şekle haiz yine yorumlanmış tasarım ögesi oluyor.

İç mekana geldiğimizde direksiyon simidinin arkasında 12,3 inç’lik bir monitör ve buna ek bilgi eğlence sistemi için başka bir 14,9 inç’lik dokunmatik monitör yer alıyor. Her ikisi de ortak bir camla kaplı ve oldukca uzun, sürekli bir ekran izlenimi verdi. Ayrıca 2022 model BMW 7 Serisi, çelik bir çerçeveyle çevrili tek bir sabit cam yüzeyden oluşmaktadır. Elektrikle çalışan bir iç sürgülü gölgelik ile kaplanmış standart bir Panoramik Sky Lounge LED tavanına kavuştu. Bu yeni Bavyera amiral gemisinin lüks ve konfor lüks düzeyi, Amazon Fire TV ile donatılmış 31,3 inç 8K dokunmatik ekran da dahil olmak suretiyle oldukça sayıda seçenekler ile geliştirildi.

Kaputun altına baktığımızda bizleri en başından itibaren, Yeni 7 Serisi üç tane motor ünitesi sunuyor. Temel sürüm, 48 voltluk bir hafif hibrit sistem tarafınca desteklenen yeni bir Miller döngüsü, çift turbo sıralı altı içermektedir. Sırada, 4,4 lt’lik çift turbo V8'li 760i seçeneği yer alırken, en mühim ekleme, tarihteki ilk yüzde yüz elektrikli 7 Serisi olan BMW i7 xDrive60 oluyor.