BMW M2 Gran Coupe Fiyat Listesi & Sıfır BMW M2 Gran Coupe Fiyatları


Anasayfa | BMW | M2 Gran Coupe
BMW M2 Gran Coupe fiyat listesi ve sıfır BMW M2 Gran Coupe otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
3.471.600,00 TL

BMW M2 Gran Coupe M Performance Edition M235i xDrive 2.0 306 BG

M Performance Edition M235i xDrive 2.0 306 BG Fiyat Listesi, M Performance Edition M235i xDrive 2.0 306 BG Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW M2 Gran Coupe Hakkında Genel Bilgiler

M2 Gran Coupe 

Nesiller: 3

İlk Üretim Yılı: 2015

Motorlar: Benzinli

Kasa Tipi: Coupe

BMW M2 Gran Coupe  Fiyat Listesi

BMW M2 Gran Coupe 

Büyük abileri BMW M3 CS ve BMW M4 CS modellerinin elde etmiş olduğu muazzam başarısı yardımıyla, ilk BMW M2, bununla beraber bir yarış otomobilinin de temelini oluşturan sınırı olan sayıda bir model olarak üretildi.

M2 Competition'dan oldukça daha keskin bir dış tasarımı, daha fazlaca güç ve çeşitli sportif ya da hafif bileşenlerin araca monte edilmesiyle birlikte, yeni M2 CS ne olursa olsun büyük bir fanatik kitlesine haiz olacaktır.

Tıpkı M2 Yarışması gibi, M2 Club Sport da çift turbo şarjlı 3,0 lt’lik sıralı altı tane motor ünitesinden güç alıyor ve motor, büyük kardeşleri M3 ve M4 modellerinden ödünç alındı. 450 bg gücündeki vasıta, ancak BMW M2 Competition'dan daha kuvvetli olmakla kalmayıp hem de da motor bağışçılarının otomobillerini bile geride bırakmaktadır. Dış görünümdeki yenilikler, tam ortasında bir hava girişi olan bir karbon fiber motor kaputu monte edilmiştir. Bu, görünüşe göre ancak M2’nin motorunun soğutulmasına destek olmaktadır. Aynı zamanda ön aksın üzerindeki bastırma kuvvetini de arttırmaktadır. BMW Motorsport, Club Sport için ilk defa BMW M2 modelini karbon fiber tavanla birlikte seçti. Bu durumda sadece ağırlık merkezini azaltmakla kalmayıp bununla beraber da daha iyi yol tutuşu için aracın gövdesini daha sert hale getirmektedir. M Sport frenler de M2 ??Competition'a dahil edilenlerden daha büyüktür.