BMW M3 Sedan Fiyat Listesi & Sıfır BMW M3 Sedan Fiyatları


Anasayfa | BMW | M3 Sedan
BMW M3 Sedan fiyat listesi ve sıfır BMW M3 Sedan otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
8.473.900,00 TL

BMW M3 Sedan M3 Competition 3.0 Benzin 510 BG Otomatik

M3 Competition 3.0 Benzin 510 BG Otomatik Fiyat Listesi, M3 Competition 3.0 Benzin 510 BG Otomatik Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW M3 Sedan Hakkında Genel Bilgiler

M3 Sedan

Nesiller: 5

İlk Üretim Yılı: 1994

Motorlar: Benzinli

Kasa Tipi: Sedan

BMW M3 Fiyat Listesi

BMW M3 Sedan

BMW M3 Sedan, Alman araba üreticinin serisindeki en ikonik modellerinden bir tanesiiydi. 1980'li yılların ortasındaki M-delilik aracıydı ve o zamandan günümüze dek devam etti.

Alman marka BMW'nin 3 Serisi coupe versiyonu 4 Serisi Sedan ve Station Wagon varyantları için 3 Serisi olarak ikiye ayırmaya karar vermesinin peşinden M3 modelinin emekliye ayrıldığına dair söylentiler yayılmaya başlamıştı. Fakat M3 ölmedi, kendini revize ederek kral geri döndü.

BWM 3 Serisinin yedinci jenerasyonu 2018 yılında görücüye çıkmıştı. Fakat BMW M3 tutkunları en üst seviye sürümü almak için iki sene daha beklemek zorunda kaldılar. Yeni M3, daha agresif bir tasarıma haiz yine revize edilmiş bir ön tamponla geldi. Heybetli bir duruş ve geniş kemerler, en sportif 3 Serisi için önemli bir imaj olarak sunuldu. Özel olarak gelen 18 inçlik hafif alaşımlı jantlar standart olarak satışa sunuluyor. Arka tarafta, dört adet egzozla donatıldı. Kullanıcısının isteğine bağlı bir performans paketi, dört borunun tümünü ortada topladı.

Kabin içinde, M3 Sedan standart olarak spor koltuklarla geldi. Gösterge paneli renkli bir TFT ekrana sahiptir ve orta konsolda bilgi eğlence sistemi dahil edildi. Apple CarPlay ve Android Auto vasıtasıyla desteklenmektedir.

Kaputun dibine geldiğimizde M3, tüm tekerleklerden çekiş sisteminin tanıtımıyla kullanıcısını şaşırtmayı başarıyor. Gücünü dört köşeye de gönderen tarihteki ilk M3 modeldir. Standart şanzıman 6 ileri vitesli bir manueldir. Bunun için güç ancak arka tekerleklere iletilmketedi. XDrive varyantı sadece 8 ileri vitesli otomatik şanzımanla gelmektedir.