BMW M4 Gran Coupe Fiyat Listesi & Sıfır BMW M4 Gran Coupe Fiyatları


Anasayfa | BMW | M4 Gran Coupe
BMW M4 Gran Coupe fiyat listesi ve sıfır BMW M4 Gran Coupe otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
6.826.700,00 TL

BMW M4 Gran Coupe Competition M440i xDrive Mild Hybrid-Benzin 387 BG

Competition M440i xDrive Mild Hybrid-Benzin 387 BG Fiyat Listesi, Competition M440i xDrive Mild Hybrid-Benzin 387 BG Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW M4 Gran Coupe Hakkında Genel Bilgiler

M4 Gran Coupe

Nesiller: 2

İlk Üretim Yılı: 2017

Motorlar: Benzinli

Kasa Tipi: Coupe

BMW M4 Gran Coupe Fiyat Listesi

BMW M4 Gran Coupe

Yeni BMW M440i xDrive Gran Coupe modelinin özünde 374 bg gücündeki BMW M TwinPower sıralı 6 silindirli benzinli motor ünitesi bulunuyor. Mükemmel bir halde ayarlanmış BMW M ailesine özgü süspansiyon bileşenleri ile uyum içinde çalışan motor ünitesi sportif sürüş dinamikleri üretiyor ve M ailesine has tasarım elementlerine yer veriyor. İlerici dış tasarım ve geniş alan sunan sportif ve çağdaş iç tasarımıyla bütünleşerek BMW M440i xDrive Gran Coupe'yi bir üst seviyeye taşımaktadır. Beş kapılı Gran Coupe genel hatlarıyla konfor, performans ve üst düzey günlük kullanışlılığın mucizevi bir birleşimini vaadediyor.

Her bir detayıyla sportif karakterini ortaya koyan BMW M4 Gran Coupe modelinin etkisinde bırakan performansı, son aşama gelişmiş hareketli aksam teknolojilerini ve araca hususi olarak ayarlanmış süspansiyonu temel almaktadır. Serbest devir alma özelliğine sahip kuvvetli Twin Power Turbo motor ünitesi, hızlı direksiyon tepkisi ve hassas yol tutuşu, M logosunu taşıyan bir BMW M4 Gran Coupe den bekleyeceğiniz sürüş heyecanını sunuyor. Cerium Grisi renginde sunulan BMW M ailesine has tasavvur özellikleri ve sportif iç mekan detayları, M440i xDrive Gran Coupe’nin atletik karakterini öne çıkarıyor.