BMW M8 Gran Coupe Fiyat Listesi & Sıfır BMW M8 Gran Coupe Fiyatları


Anasayfa | BMW | M8 Gran Coupe
BMW M8 Gran Coupe fiyat listesi ve sıfır BMW M8 Gran Coupe otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
13.469.700,00 TL

BMW M8 Gran Coupe Competition xDrive 625 BG

Competition xDrive 625 BG Fiyat Listesi, Competition xDrive 625 BG Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW M8 Gran Coupe Hakkında Genel Bilgiler

M8 Gran Coupe

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2022

Motorlar: Benzinli

Kasa Tipi: Coupe

BMW M8 Gran Coupe Fiyat Listesi

BMW M8 Gran Coupe

Alman marka BMW M8 Gran Coupe, 8 Serisi ailesi için tüm biçim ve boyutlarda güncellenmiş bir ürün yelpazesini satışa sunarak 2022’ye tam anlamıyla giriş yaptı. M-Spec varyantındaki BMW M8 Gran Coupe’de bir yükseltme yaşadı.

Yol tutuşu ve hız odaklı olanlar coupe seçeneğini satın alma konusunda daha önyargılı davranırken, yüksek performanslı dört kapılı otomobiller için büyük bir pazar vardı. Bu sebeple BMW ve Mercedes, 60'lı yıllarda Mark III Rover P5 tarafından başlatılan dört kapılı coupe stilini geri kazandı.

BMW M8 Gran Coupe, temelini iki kapılı, sert tavanlı kardeşi M8 modeliyle birlikte paylaşıyor. Yine de, daha uzun bir dingil mesafesine sahip ve arka tarafta iki yolcuya yer veriyor. Tıpkı kardeşi gibi, çerçevesiz kapı pencerelerine sahipti ve daha sportif görünmesini sağlıyor. Fakat B sütununun yerinde kalması gerekiyordu. Ön tarafta, Gran Coupe, makyajsız modelle aynı ön fasyayı sunuyordu. Alt apronda geniş, yamuk şeklinde bir hava girişi ve frenleri soğutan iki fonksiyonel kepçeyle çevrelenmiştir.

Kabin içinde, en göz alıcı değişim, eski 10.25 inç yerine 12.3 inçlik dokunmatik monitör ve malumat eğlence sistemi yer aldı. Bunun için akıllı telefonla daha iyi bir entegrasyon sunan yeni bir donanım özelliği de var. Bunlara ek olarak, kullananların standart kova koltuklarla ya da isteğe bağlı olarak sportif karakterini güçlendiren karbon fiber spor koltuklarla sipariş etme imkanı da sunuluyor. BMW M8 Gran Coupe, arabası önden arkaya doğru geçen uzun bir şanzıman tüneli olduğundan dolayı, arka tarafta ikiye bölünebilen, katlanır bir tezgaha haizdir.

Kaputun dibine baktığımızda, Bavyeralı müstahsil, gücü bütün tekerleklere gönderen 8 ileri otomatik şanzımanla kombine edile M8 Coupe ile aynı motor ünitesini yerleştirdi.