BMW X7 Fiyat Listesi & Sıfır BMW X7 Fiyatları


Anasayfa | BMW | X7
BMW X7 fiyat listesi ve sıfır BMW X7 otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
13.212.600,00 TL

BMW X7 M Excellence xDrive40d Mild Hybrid-Dizel

M Excellence xDrive40d Mild Hybrid-Dizel Fiyat Listesi, M Excellence xDrive40d Mild Hybrid-Dizel Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW X7 Hakkında Genel Bilgiler

X7

Nesiller: 2

İlk Üretim Yılı: 2018

Motorlar: Dizel, Hibrit, Benzinli

Kasa Tipi: SUV

BMW X7 Fiyat Listesi

BMW, 2022'de amiral gemisi SUV'si X7'nin güncellenmiş bir versiyonunu tanıttı ve ona elden geçirilmiş bir görünüm ve güncellenmiş güç iktibas organları verdi.

Yedi koltuklu birinci derslik bir vasıta olarak tasarlanan Munchen'li Alman otomobil üreticisi tarafınca üretilen en büyük SUV, klasik rakibi Mercedes-Benz GLS'ye ve Amerikan topraklarında Cadillac Escalade'ye karşı yarıştı. Ancak üç köşeli yıldız markası gibi, yekpare yapıyla geldi ve toplam ağırlığı azalttı.

Tasarım dili, 7 Serisinde bulunana benziyordu. Markanın hayranlarının çoğunu öfkelendiren kocaman bir böbrek ızgara tasarımına sahipti. Aslında, BMW'ye nazaran sadece ortalama %20'si onlarla aynı fikirdeydi, ancak tekrar de bir talih verdiler. Tam LED farlar, tamponun üst tarafının içine derin bir biçimde gömüldü ve üzerlerinde bir çift kaş şeklinde gündüz farları ile tamamlandı.

İçeride BMW, kullanılan birtakım malzemeleri ve tekniği yeniledi. Böylece yeni geliştirilen paspaslar ve tavan yardımıyla kabinde üstün akustik konfor sağlandı. Ayrıca araba üreticisi, X7'yi orta sırada iki kaptan koltuğu ve en arkadaki yolcuları iki huzurlu koltukla karşılayan altı koltuklu bir konfigürasyonda sundu.

Selefi gibi, 2022 X7 de yalnızca dört tekerlekten çekişli bir araç olarak mevcuttu. Güç a