BMW XM Fiyat Listesi & Sıfır BMW XM Fiyatları


Anasayfa | BMW | XM
BMW XM fiyat listesi ve sıfır BMW XM otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 0 araba seçeneklerini inceleyin.
Kelime Ara
Sıralama

BMW XM ile Alakalı Genel Bilgiler

XM

Nesiller: 1

Ilk üretim seneı: 2022

Motorlar: hibrit, benzinli

Kasa tipi: suv

BMW XM Fiyat Listesi

BMW XM, BMW m yan kuruluşu altında BMW tarafınca üretilen bir plug-in hibrit elektrikli tam boyutlu lüks crossover suv'dur . 1978'de BMW m1'den sonra tamamen BMW m tarafınca geliştirilen ikinci otomobildir. 27 eylül 2022'de XM'nin piyasaya sürülmesiyle birlikte "label red" adlı daha güçlü bir versiyon da duyuruldu.

BMW, 29 kasım'da miami beach, florida'da XM'nin konsept versiyonunu sergilediği etkinliğin 2021 baskısı için art basel'in resmi ortağıydı. XM'nin üretimi aralık 2022'de güney karolina, greer'deki BMW us manufacturing company fabrikasında başladı ve teslimatların 2023'te başlaması planlanıyor. BMW ek olarak fransız otomobil üreticisi citroen ile bir centilmenlik anlaşması yapacaktı. Citroen bunu orijinal olarak XM için kullandığından, aracı için "XM" isminı kullanabilir.

BMW XM'nin içten yanmalı motoru , çift turbo şarjlı BMW s68 , daha güçlü bir krank miline sahip olacak şekilde revize edildi ve turbo şarjlar egzoz manifolduna daha yakın yerleştirildi . 4,4 l v8 ile birleştiğinde, sekiz vitesli otomatik şanzımana entegre edilmiş, 144 kw (193 bg) ve 281 nm tork üreten bir elektrik motorudur . Toplam 480 kw (644 bg) ve 800 nm tork. BMW, bu sistemin BMW m hybrid v8 lmdh otomobilinde de kullanıldığından ve XM'ye 4,1 sn'lik 0–97 km/sa vakit vereceğini belirtti. Elektrik motoru, tahmini 48 km / 88 km (wltp) menzile sahip ve rejeneratif fren şarj etme kabiliyetlerine haiz 25,7 kwh bir pille çalışır.

BMW XM modelinde sürekli dört tekerlekten çekiş vardır ve arka aksta tork yönlendirmeye müsaade eden ısmarlama bir m sport diferansiyel bulunur. XM'nin kullanımı, çelik yaylar, uyarlanabilir m amortisörler ve aktif direksiyon ile beraber 48 voltluk elektrikli aktif dönemeç denge çubukları tarafından kontrol edilir. Güç, önde 275/35r23 ve arkada 315/30r23 lastiklere takılan 23 inç tekerleklere 8 ileri otomatik şanzıman vesilesiyle gönderilir.