BMW Z4 Fiyat Listesi & Sıfır BMW Z4 Fiyatları


Anasayfa | BMW | Z4
BMW Z4 fiyat listesi ve sıfır BMW Z4 otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
3.987.700,00 TL

BMW Z4 Edition M Sport sDrive30i 2.0 258 BG Otomatik

Edition M Sport sDrive30i 2.0 258 BG Otomatik Fiyat Listesi, Edition M Sport sDrive30i 2.0 258 BG Otomatik Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

BMW Z4 Hakkında Genel Bilgiler

Z4

Nesiller: 6

İlk Üretim Yılı: 2002

Motorlar: Benzinli

Kasa Tipi: Roadster

BMW Z4 Fiyat Listesi

BMW Z4

BMW, köklerine kadar uzanan roadster üretimi mevzusunda uzun bir geçmişe dayanmaktadır.

Bu sebeple sürüş hazzı için roadster üretmeye her durumda devam etmektedir. 2018’de yeni jenerayon BMW Z4 satışa sunuldu. Geri çekilebilir bir hard-top ile mevcut olan önceki jenerasyonun aksine, yeni jenerasyon yalnızca bir roadster olarak mevcuttur. Coupe düşünen müşteriler, nerede ise aynı olan fakat durağan bir tavana sahip olan 2018 Toyota Supra modelini satın almak zorunda kalacaklar.

Supra'dan farklı olarak yeni nesil Z4, üç ayrı motor seçeneğiyle satışa sunulmaktadır. Cabrio Z4, doğal emişli veya turbo şarjlı 2,0 litrelik bir motor ünitesiyle ve en üst paket 3,0 litrelik turbo şarjlı olarak kullanıcısının beğenisine sunulmaktadır. Çıkış aralığı 197 bg ile 340 bg arasındadır. Temel versiyon olan sDrive 2.0i için şanzıman, 6 ileri vitesli bir manueldir. Diğerleri için standart olarak 8 ileri vitesli Steptronic otomatik şanzıman ile eşleştirilmektedir.

Eski halefiyle karşılaştırdığımız vakit, dışarıdan daha büyük ama daha kısa bir dingil mesafesine haiz olduğuna şahit oluyoruz. Şimdi akslar arasında 2,47 m uzun mesafelidir. Bu da Z4’ü virajlarda daha çevik hale getirmektedir. Ayrıca 50/50 ağırlık dağılımı vardır.

Teknolojik özellikler açısından baktığımız zaman, BMW Z4'ün birtakım ilginç özellikleri vardır. En yeni dijital gösterge paneli ve malumat eğlence sisteminin yanı sıra, parlak zeka telefon aracılığıyla açılıp kilitlenebilmektedir. NFC teknolojisini kullanarak akıllı telefon bir anahtara dönüştürülebilmektedir. Bu sebeple, anahtarınızı evde unuttuysanız, telefonunuzun şarjı olduğu için emin olun yoksa aracınıza asla binemezsiniz.