Citroen Berlingo Van Fiyat Listesi & Sıfır Citroen Berlingo Van Fiyatları


Anasayfa | Citroen | Berlingo Van
Citroen Berlingo Van fiyat listesi ve sıfır Citroen Berlingo Van otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 2 araba seçeneklerini inceleyin.
720.500,00 TL

Citroen Berlingo Van Berlingo Feel 1.5 BlueHDi 100 HP - 6 İleri Manuel

Berlingo Feel 1.5 BlueHDi 100 HP - 6 İleri Manuel Fiyat Listesi, Berlingo Feel 1.5 BlueHDi 100 HP - 6 İleri Manuel Araç Özellikleri

667.800,00 TL

Citroen Berlingo Van Berlingo Feel 1.5 BlueHDi 130 HP - EAT8

Berlingo Feel 1.5 BlueHDi 130 HP - EAT8 Fiyat Listesi, Berlingo Feel 1.5 BlueHDi 130 HP - EAT8 Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Citroen Berlingo Van Hakkında Genel Bilgiler

Berlingo Van

Nesiller: 7

İlk Üretim Yılı: 1996

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Panelvan

Citroen Berlingo Van Fiyat Listesi

Citroen Berlingo Van

Citroen'in ilk defa 1996 Kasım ayında ürettiği hafif ticari aracı olup PSA Grubu bünyesinde yer alan ortak şirket Peugeot'un Partner modeli ile ortak platform üzerinde yükselmektedir.

Pazarı sunulmuş olduğu günden bu tarafa bir buçuk milyondan fazla satış rakamına ulaşan efsane model Citroen Berlingo, yerini Berlingo Van olarak tanınan üçüncü jenerasyona bıraktı.

Citroen, 100 senedir iş dünyasındaki profesyonellerin en iyi yol arkadaşı olarak dünyasına devam ediyor. Van karoserinde geçmişi 20. Yüzyıla dayanmaktadır.

Citroen Berlingo Van sağlam ve kuvvetli duruşuyla, akıcı hatlarını agresif olmadan enerjik bir dış tasavvur tarzıyla kullanıcının beğenisine sunuluyor.

Marka aidiyetini vurgulayan Citroen Jumper ile olan kardeşliğini derhal hissedilen yataylaştırılmış ön cam ve yüksek ve kısa kaputuyla gösterişli görünümünü ortaya koyuyor.

Profilden baktığımız zaman akıcı hatlar ve detaylar ile bezenen köşeler dikkatlerden kaçmazken genel tasavvur kullanışlı ve geniş bir iç mekanı sunuyor.