Citroen C-Elysee Fiyat Listesi & Sıfır Citroen C-Elysee Fiyatları


Anasayfa | Citroen | C-Elysee
Citroen C-Elysee fiyat listesi ve sıfır Citroen C-Elysee otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 2 araba seçeneklerini inceleyin.
Satışa Kapalı

Citroen C-Elysee Feel 1.5 BlueHDi 100 HP - 6 İleri Manuel

Feel 1.5 BlueHDi 100 HP - 6 İleri Manuel Fiyat Listesi, Feel 1.5 BlueHDi 100 HP - 6 İleri Manuel Araç Özellikleri

815.000,00 TL

Citroen C-Elysee Feel Bold 1.5 BlueHDi 100 HP - 6 İleri Manuel

Feel Bold 1.5 BlueHDi 100 HP - 6 İleri Manuel Fiyat Listesi, Feel Bold 1.5 BlueHDi 100 HP - 6 İleri Manuel Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Citroen C-Elysee Hakkında Genel Bilgiler

C-Elysee

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2013

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Sedan

Citroen C-Elysee Fiyat Listesi

Citroen C-Elysee

İlk nesil Citroen Elysee, Peugeot ile Citroen Grubu ve Çinli müstahsil Dongfeng Motor arasındaki bir ortak girişim tarafınca 2003 ile 2013 yılları içinde Çin otomobil pazarı için üretilen kompakt bir sedan modeldi.

Tamamen yüzü kaldırılmış bir C-Elysee 2008 Nisan ayında tanıtıldı. Ön taraf ve arka taraf, modeli Citroen'in son olarak tasarımına müsait hale getirecek biçimde yoğun bir işçilik sayesinde elden geçirildi. Citroen C-Elysee modelinin ikinci jenerasyonu 2013 Mart ayından itibaren satışa sunuldu.

Citroen tasarımcıları yeni modeli tasarlamaya sıfırdan başladılar ve netice hem daha dengeli bununla birlikte daha cazibeli oldu. Dış taraf, modeli hemen Citroen'in yeni tasarım stilinin bir üyesi olarak tanımlamaktadır.

Ön uçta Fransız müstahsil Citroen’in imzası, üst hava girişinin bütün uzunluğu boyunca idame eden Citroen logosu ve Fransız otomobil üreticisinin en son modellerini karakterize eden büyük bir yamuk alt hava menfezi yer alıyor. Gövdenin geri kalanı ise daha ahenkli ve daha alımlı. İç mekandaki tasavvur, alan ve konfor için baştan aşağı optimize edilmiş ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir çok çeşitli yüksek teknolojili ekipman bulunuyor.