Citroen e-C4 Fiyat Listesi & Sıfır Citroen e-C4 Fiyatları


Anasayfa | Citroen | e-C4
Citroen e-C4 fiyat listesi ve sıfır Citroen e-C4 otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
1.291.900,00 TL

Citroen e-C4 Shine Bold 100 kW 136 bg

Shine Bold 100 kW 136 bg Fiyat Listesi, Shine Bold 100 kW 136 bg Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Citroen e-C4 Hakkında Genel Bilgiler

e-C4

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2022

Motorlar: Elektrikli

Kasa Tipi: SUV

Citroen e-C4 Fiyat Listesi

Citroen e-C4

Fransız araba üreticisi Citroen, 2004’te C4’ü satışa sunduğunda hatchback kasa tipine sahipt. Fakat hemen sonra kompakt segment vasıta, farklı bir alan kişi tipini cezbeden bir crossover coupe karoserine dönüştü.

Citroen C4'ün üçüncü jenerasyonunun satışa sunulmasından sadece iki sene sonra, Citroen modellerinde crossover coupe'leri de olan bazı premium araba üreticileri ile rekabet etmeye emek vererek C4 X modelini tanıttı. Citroen daha çok bir kitlesel pazar üreticisi olmasına karşın, lüks otomobiller üretme tutkusu halen canlıydı.

Ön fasyada, sadece ayrıntılara dikkat eden bir göz, normal C4 ve C4 X modelleri arasındaki farkları görebilirken, profil bölümü daha uzun olarak ortaya çıkıyor. Daha kısa olan kardeşiyle aynı dingil mesafesini paylaşmış olduğu için ancak arka çıkıntı uzatılmış. Ayrıca, yine güncellenen LED arka lambalar C harfi şeklini aldı. Arka tarafta aracın kaplaması ek uzunluğu gizli tutulduğuna tanık oluyoruz.

Citroen, bilgi-eğlence sistemi için teknolojik bir yenilemeyle zarif bir kabin içi sunuyor. Akıllı telefonlar ile kablosuz rabıta yer ediniyor. My Citroen Assist ise ücretsiz coğrafi konumlu acil aramalar ve abonelik olmadan acil vaziyet aramaları da yapılabiliyor. Araç daha uzun bir arka çıkıntıya haiz olduğu için dolayı bagaj kütlesi arttırıldı ve arka koltuklar yukarıdayken 510 litre oldu.

Şimdi ise Citroen C4 ailesine yeni bir üye daha katıldı. Tamamen elektrik enerjisiyle çalışan Citroen e-C4 modelini gelin hep birlikte tanıyalım.