Cupra Ateca Fiyat Listesi & Sıfır Cupra Ateca Fiyatları


Anasayfa | Cupra | Ateca
Cupra Ateca fiyat listesi ve sıfır Cupra Ateca otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
3.250.000,00 TL

Cupra Ateca 2.0 TSI 300 HP DSG 4Drive

2.0 TSI 300 HP DSG 4Drive Fiyat Listesi, 2.0 TSI 300 HP DSG 4Drive Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Cupra Ateca Hakkında Genel Bilgiler

Ateca

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2018

Motorlar: Benzin

Kasa Tipi: SUV

Cupra Ateca Fiyat Listesi

Cupra Ateca 

EMNİYET ilk performans meydana SUV 2.0 litre motor ile donatılmış, Cupra Ateca içinde açıklayacak olan 2018 AWD , geliştirilmiş süspansiyon ve şoför yardımcı bir sürü. Önde, üst ızgarası, ortada yeni CUPRA logosu ile iç bölümde bal peteği etkisine haizdir. CUPRA harfleri, özel olarak tasarlanmış tamponun hemen üstünde, alt ızgarada mat alüminyumdan yapılmıştır.

Parlak siyah renkli ayrıntılar, CUPRA Ateca'nın dış kısmında değişmez bir özelliktir: tavan rayları, yan aynalar, pencere çerçeveleri, yan çıtalar, tekerlekler, ön ızgara ve ön ve arka difüzörler ile arka camı çevreleyen rüzgarlıklar. İç bölümde kapı panelleri Alcantara ile kaplanmış ve CUPRA logosu kapı eşiğinde alımlı alüminyum bir plaka üstünde aydınlatılmış. Koltuklar ek olarak siyah renkte, gri dikişli Alcantara döşemeli ve yanları karbon fiber efektli. Gri dikiş, sportif deri direksiyon simidi ve vites topuzunda da bulunabilir. Pedallar alüminyum, klima kontrol havalandırma çerçeveleri ve orta konsol parlak siyah renktedir.