Cupra Formentor Fiyat Listesi & Sıfır Cupra Formentor Fiyatları


Anasayfa | Cupra | Formentor
Cupra Formentor fiyat listesi ve sıfır Cupra Formentor otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 2 araba seçeneklerini inceleyin.
1.820.000,00 TL

Cupra Formentor 1.5 TSI 150 HP DSG

1.5 TSI 150 HP DSG Fiyat Listesi, 1.5 TSI 150 HP DSG Araç Özellikleri

2.640.000,00 TL

Cupra Formentor VZ 2.0 TSI 310 HP DSG 4Drive

VZ 2.0 TSI 310 HP DSG 4Drive Fiyat Listesi, VZ 2.0 TSI 310 HP DSG 4Drive Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Cupra Formentor Hakkında Genel Bilgiler

Formentor

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2020

Motorlar: Benzin, Hibrit

Kasa Tipi: SUV

Cupra Formentor Fiyat Listesi

Cupra Formentor

Cupra Formentor, teknoloji, güç ve hibrit bir arada sunuluyor. 2019 senesinde ilk bağımsız Cupra, Ateca ile kullanıcıların kalplerini kazanmıştır. İspanyol araba üreticisi bu yıl ilk ısmarlama modeli olan SUV araç Cupra Formentor'u satışa sundu. Önizlemesi meydana getirilen konseptten pek değişik olmayan coupe crossover, 2020 yılı Mart ayının başında talihsiz Cenevre Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkarıldı.

Güçlü çizgiler, sportif tasavvur ve ince detaylar, fakat bütün arazi özellikleri de dahil. Dört tane soft metalik boya, üç tane özel boya ve iki tane mat seçeneği bulunuyor. Cupra'nın tasarımını şahane bir halde tamamlamak için oldukça muhtelif seçenekler sunuldu.

Yaşam alanı yüksek kaliteli malzemeler ile donatıldı ve hem sportifliği bununla beraber modernliği birleştirmektedir.

Ön panelde Cupra Leon'da yer edinen dokunmatik ekrandan 2,0 inç’lik daha geniş olan 12,0 inç’lik dokunmatik malumat - eğlence sistemi bulunuyor. Hem jestler aynı zamanda seslerle kontrol edilebiliyor ve en gelişmiş bilgi - eğlence sistemlerinden biri olarak nitelendiriliyor.

Ultramodern SUV coupe almayı düşünen bireyseniz, iki tane motor seçeneğiniz bulunuyor. 1,4L benzinli motor ünitesi ve 245 bg güç üretmek için elektrikli bir motor ile gelen hibrit seçeneği ve önden çekişlidir. Daha sportif bir edinim için 310 bg güçle 4WD iyi bir seçim olacaktır.

İspanyol marka Cupra, güvenliği ilk sıraya tutuyor. Formentor aracını eCall Service özelliği bir vaka yaşandığında vardığında acele servislerle iletişime geçilmektedir. Trafik İşareti Tanıma, Öngörülü Adaptif Hız Sabitleyici, Kör Nokta Algılama ve Çıkış yardımıyla donatıldı.