Cupra Leon Fiyat Listesi & Sıfır Cupra Leon Fiyatları


Anasayfa | Cupra | Leon
Cupra Leon fiyat listesi ve sıfır Cupra Leon otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 2 araba seçeneklerini inceleyin.
2.870.000,00 TL

Cupra Leon 2.0 TSI 300 HP DSG

2.0 TSI 300 HP DSG Fiyat Listesi, 2.0 TSI 300 HP DSG Araç Özellikleri

1.530.000,00 TL

Cupra Leon 1.5 eTSI (mHEV) 150 HP DSG

1.5 eTSI (mHEV) 150 HP DSG Fiyat Listesi, 1.5 eTSI (mHEV) 150 HP DSG Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Cupra Leon Hakkında Genel Bilgiler

Leon

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2020

Motorlar: Benzin, Hibrit

Kasa Tipi: Hatchback

Cupra Leon Fiyat Listesi

Cupra Leon

Leon Cupra, 2020 yılında  dördüncü jenerasyonuna ulaştı ve mevcut iki beden tipiyle satışa sunuldu. Bunlar: 5 kapılı ve Sportstourer.

Yeni model Cupra Leon, önceki modellerinden farklı bir tasavvur sunan, daha geniş ve daha farklı bir açıda konumlandırılmış yeni yatay farlar ile donatıldı.

Ön tampon, otomobile daha agresif bir görünüm kazandırmak için yeniden Cupra mühendisleri tarafından özel olarak tasarlandı. Sadece tasarım amaçlı olmayan ve havayı yanlara doğru yönlendirerek pratik bir aerodinamik etkiye sahip dikey gri kozmetik unsurlara haiz kuvvetli, kaslı bir tampon ortaya çıktı.

Stabilite, daha uzun dingil mesafesi nedeniyle yine geliştirildi. Fakat bu bununla birlikte aracın çevikliğinden de ödün verilmesiyle geldi. Cupra Leon önceki halefinden 9 santimetre daha uzundu. Cupra ile birlikte gelen ve otomobil severler tarafınca bilinen bakır aksanları içeren hususi bir tasarıma sahip alaşımlı yeni 19 inç jantlar dahil oldu.

Aracın dış tasarımı önden başlayıp arkaya doğru kaybolan keskin çizgiler ile rafine edildi. Yeni Cupra Leon’un arka tarafı, meydana getirilen harekete bağlı olarak farklı halde hareket eden yatay bir bacak fer şeridi ile 3D heykelsi bir sırt getirdi. Mesela, aracı kilitlerken, fer bir taraftan diğerine kademeli olarak akmaktadır.

Kaputun altında 245 beygir güç geliştiren bir plug-in hibrit motor ünitesi olan elektrikli seçeneğiyle geldi.

Güvenlik bakımından sürücüyü ve yolcuları istenmeyen durumlardan korumak için en gelişmiş sistemler ile donatıldı.