Dacia Lodgy Fiyat Listesi & Sıfır Dacia Lodgy Fiyatları


Anasayfa | Dacia | Lodgy
Dacia Lodgy fiyat listesi ve sıfır Dacia Lodgy otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
550.900,00 TL

Dacia Lodgy Stepway 1.5 Blue dCi 115 hp 7 koltuklu LL

Stepway 1.5 Blue dCi 115 hp 7 koltuklu LL Fiyat Listesi, Stepway 1.5 Blue dCi 115 hp 7 koltuklu LL Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Dacia Lodgy Hakkında Genel Bilgiler

Lodgy

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2012

Motorlar: Dizel, Benzin

Kasa Tipi: MPV

Dacia Lodgy Fiyat Listesi

Dacia Lodgy

Dacia, MPV karoserindeki Lodgy'nin tanıtımıyla oldukça büyük bir adım attı. Dacia Lodgy, Tanger, Maroc'ta inşa edilmiş 7 kişilik yolcu kapasiteli bir araba.

Romanyalı üretici Dacia, eskiden kısıtlı bir ekonomik bütçe ile araba severler için vasıta üretirdi, fakat araba, daha azca kaliteli araç-gereç ve daha az seçenek ile donatılsa dahi son derece güvenli ve dayanıklıydı.

Dacia Lodgy, 1,2 lt’lik, 1,5 lt’lik, biri 110 beygir, diğeri 90 beygir ve 1,6 lt’lik benzinli 85 beygir olmak üzere değişik farklı motor üniteleri ile pazarda yerini aldı. 1,2 lt’lik motor ünitesi ile Lodgy'nin 100 km/s hıza erişmesi sadece 10,6 saniye sürmektedir.

Tam bir geniş aile aracı Dacia Logan MCV ile karşılaştırıldığı vakit, Dacia Lodgy'nin uzunluğu 1,06 inç daha arttırıldı, fakat kabin içi daha iyi kullanıldı.

7 kişilik konfigürasyon ile 207 lt hacim, 3. Sıra koltuklar katlandığı vakit 634 lt hacim ve 2. Ve 3. Sıra koltuklar çıkarıldığı vakit ise 2.600 lt’lik dev gibi bir bagaj kütlesi sunuyor.

İç mekanda kontroller sezgisel olarak yerleştirildi ve araç içerisine binildiğinde genel gösterge paneli de havadar bir his uyandırıyor. Daci Lodgy’ye kullanılan malzemelerin kalitesi daha da arttırıldı.

Lodgy’nin yaşam alanı, önceki Dacia modellerine bakılırsa % 30'a kadar daha sessiz, bu da motor ünitesi ve lastik yuvarlanma sesinin içeride tamamen azaltıldığı anlamına geliyor.

Logdy, Media Nav isminde uygar bir bilgi-eğlence sistemine haiz ilk Dacia modeli oldu. Sistem LG tarafınca üretildi ve oldukça hassas olan 7,0 inç’lik bir dokunmatik ekran ile satışa sunuluyor. Ek olarak, Lodgy bir USB ve bir AUX bağlantı sistemlerine de haiz.