Dacia Sandero Fiyat Listesi & Sıfır Dacia Sandero Fiyatları


Anasayfa | Dacia | Sandero
Dacia Sandero fiyat listesi ve sıfır Dacia Sandero otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 3 araba seçeneklerini inceleyin.
Satışa Kapalı

Dacia Sandero Comfort 1.0 Turbo X-tronic 90 bg

Comfort 1.0 Turbo X-tronic 90 bg Fiyat Listesi, Comfort 1.0 Turbo X-tronic 90 bg Araç Özellikleri

Satışa Kapalı

Dacia Sandero Prestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bg

Prestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bg Fiyat Listesi, Prestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bg Araç Özellikleri

837.000,00 TL

Dacia Sandero Essential Tce 90 bg CVT

Essential Tce 90 bg CVT Fiyat Listesi, Essential Tce 90 bg CVT Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Dacia Sandero Hakkında Genel Bilgiler

Sandero

Nesiller: 4

İlk Üretim Yılı: 2008

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Hatchback

Dacia Sandero Fiyat Listesi

Dacia Sandero

Dacia Sandero'nun ikinci jenerasyonu 2020 senesinde Logan ve Sandero Stepway modelleri ile birlikte çevrimdışı bir etkinlikte tanıtımı gerçekleşmişti.

Romen araba üreticisi Dacia, Renault ve Nissan ittifakı kurulmadan önce Renault Grubunun bir parçası olarak tanınıyordu. 2007 yılında tanıtımı gerçekleştirilen Sandero'nun ilk jenerasyonu, Dacia markası için 2 milyondan fazla satış adetine ulaştı.

Dacia, Sandero modelini şehir ortamları için minik hatchback için bir araba olarak tasarladı. Stili Logan'dan farklıydı ama aynı platform üzerinde geliştirildi. Y şeklindeki LED aydınlatma gurubu ve daha geniş çamurluklar, aracın olduğu için daha belirgin bir görünüm sunuyor. Hatchback Sandero’nun genişliğini arttırabilmek adına altıgen, 3 boyutlu ağ ızgara tasarımına yer verildi. Radar sistemiyle beraber daha düşük A-şekilli bir ızgara, ön yüzü tamamlandı. Arka tarafta, otomobil gösterilecek önemli bir unsur olmadan oldukca bunaltan detaylar bulunuyor. Yeni Dacia Sandero için bir prömiyer açılır tavanlı versiyonu da tanıtıldı. Bu konum Romanyalı marka için daha ilkin hiç karşılaşmamış bir seçenek.

Dacia’nın çç tasarım kadrosu çok çalıştı ve kullanıcılar için akıllı çözümler geliştirdi. Gösterge panelinin üzerinde bir kapak bulunan bir USB bağlantısı ve parlak zeka telefon desteği sürücünün kişisel cep telefonunu bir medya kontrol ünitesine dönüştürdü. Sandero ailesinin en üst versiyonu, Android Auto ve Apple CarPlay için kablosuz entegrasyona sahip bir Media Navigasyon sistemine sahip. Yeni Sandero, selefinden daha uzun dingil mesafesi sayesinde arka yolcular için daha geniş bir diz mesafesi sunuyor.

Dacia Sandero, pazara çıktığı sırada üç ayrı motor seçeneği ile sunuluyordu. Temel versiyonu, 1,0 lt’lik, üç silindirli bir motor ünitesine sahipti. Orta seçeneğinde güç sağlayan turbo şarjlı 1,0 lt’lik bir motor ünitesi ve en üst versiyonunda, 100 beygirlik geliştiren 1,0 lt’lik çift yakıt hücresine sahip (benzin-LPG) motor ünitesi yer ediniyor.