Sıfır DFSK Fiyat Listesi ve DFSK Modelleri Araç Fiyatları


Anasayfa | DFSK
Sıfır Km DFSK Fiyat Listesi, DFSK Resimlerini İnceleyin ve DFSK Donanım ve Özelliklerini Karşılaştırın, DFSK Kullanıcı Yorumlarını Okuyun.
₺1.560.000,00 - ₺1.560.000,00
DFSK Seres 3
1 versiyon
Kelime Ara
Sıralama

Sıfır DFSK Fiyat Listesi ve DFSK Modelleri Araç Fiyatları

Sıfır Km DFSK Fiyat Listesi, DFSK Resimlerini İnceleyin ve DFSK Donanım ve Özelliklerini Karşılaştırın, DFSK Kullanıcı Yorumlarını Okuyun.

DFSK Markası Hakkında Genel Bilgiler

Kuruluşu: 2000

Kasa Tipleri: Binek, Ticari ve Elektrikli Araçlar

DFSK Marka Tarihçesi

DFSK üretir Locoboy Dongfeng Fengguang markası altında, düz yataklı ticari kamyon ve binek araçları. DFSK için üretim, ikisi Hubei Shiyan'da ve ikisi Chongqing'de olmak suretiyle toplam dört farklı tesiste gerçekleştirilmektedir. Marka böyle Peru, İsviçre ve İngiltere şeklinde pazarlarda Dongfeng amblem ile ilişkilidir yan Dongfeng Sokon'dur kırmızı, çift Serçe logosu ile beraber bir ticari marka olarak ismini kullanır nerede. DFSK, 2015 yılında Endonezya'da ürünleri monte etmeye ve pazarlamaya başladı.  Lansman sırasındaki planlar, 50.000 birim/sene beklenen üretimi içeriyordu. Temmuz 2018'de DFSK, Endonezya'da toplam satış hedefi 5.000 tane olan bir SUV serisi başlattı.
1986 senesinde kurulan Sokon Group, işine bahar, amortisör ve motosikletten başladı ve bugün işini, kapsamlı internasyonal otomobil üreticisi olarak parlak zeka otomobil Ar-Ge, Üretim ve Satışa dönüştürdü. İki markaya haizdir: DFSK ve SERES dört ürün ailesi ile: DFSK, DFSK Glory, SF ve ix. Ayrıca China A-Share borsasında listelenmiştir ve China Top 500 Enterprise olarak sıralanmıştır.
Küresel ortaklaşa iş ve kendi Ar-Ge geliştirme mevzusundaki Ar-Ge fikri ile DFSK, küresel pazarın yerel ürün çoklu talebini karşılamak için Çin ve ABD gibi dünyanın önemli ülkelerinde Araç, Parça ve Bileşenler Ar-Ge merkezleri kurmuştur.
Yüksek teknoloji ürünü üretmek, ürün standardını ve yeterli arzı güvence etmek için DFSK'nın Çin, Endonezya ve Amerika'de yedi araç ve motor fabrikası ve 500.000 ünitenin üzerinde üretim tesisi ile üç üretim üssü bulunmaktadır.
2005 yılından bu yana ihracata süregelen DFSK, bugüne kadar 70'den fazla ülkeye toplam 350.000 adet ihracat gerçekleştirmiştir. DFSK mini vasıta, art arda 6 sene boyunca Çin Mini araç ihracatı içinde 1 numara oldu.