DFSK Seres 3 Fiyat Listesi & Sıfır DFSK Seres 3 Fiyatları


Anasayfa | DFSK | Seres 3
DFSK Seres 3 fiyat listesi ve sıfır DFSK Seres 3 otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 1 araba seçeneklerini inceleyin.
1.560.000,00 TL

DFSK Seres 3 Elektrikli SUV 52.7 kWh

Elektrikli SUV 52.7 kWh Fiyat Listesi, Elektrikli SUV 52.7 kWh Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

DFSK SERES 3 Hakkında Genel Bilgiler

SERES 3

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2021

Motorlar: Elektrikli

Kasa Tipi: SUV

SERES 3 Fiyat Listesi

SERES 3

Yeni Seres 3’ün elektrikli motor teknolojisine sizde kapılacaksınız. Otomotiv dünyasında başlatılan elektrikli araba devrimine reform getirmeye hazırlanan Seres 3, üstün donanım paketi ve rekabetçi fiyat rakamlarıyla sizleri elektrikli sürüş ayrıcalığına davet ediyor.

Tamamen elektrikli Seres 3 modelinde 160 beygir güç ve 300 Nm Tork değerleri üreten bir elektrik motor ünitesini bünyesinde barındırıyor. Yüzde yüz elektrik gücü yardımıyla sessiz ivmelenmenin keyfini doyasıya çıkarın. DFSK Seres 3, 0'dan 100 km/s'ye 8,9 saniyede ulaşmaktadır. 155 km/s en çok hızı ve 3 ayrı sürüş moduyla sürüş deneyiminizi kişiselleştirmenize imkan tanır. Enerji tüketimini minimumda tutarken, günlük yolculukların sportif performansıyla dinamik bir sürüş haline dönüştürür.

%100 elektrikli Seres 3'ün 52,7 kWh kapasiteye sahip lityum iyon bataryası tam dolu şarjla sürüş menzili azami 310 kilometreyi bulmaktadır. DC(Doğru Akım) hızlı şarj desteğine sahip olan batarya paketinin % 20'den % 80’e yükselmesi sadece 30 dakika sürmektedir. AC (Alternatif Akım) düzgüsel şarjla bataryanın % 0’dan % 100 şarj kapasitesine yetişmesi için 8 saat gerekmektedir.

Elektrikli sürüşü hakkında hiçbir şüpheye düşürmeyen mavi vurgulu kapalı radyatör ızgarasıyla tipik SUV unsurlarını bir arada sunuyor ve kendinden güvenilir bir duruş ortaya koyuyor. Yüksek kaliteli bir atmosfer düşünülerek tasarlanan kabin içi, rafine malzemeler ve kontrast meydana getiren mavi dikişlerle kombini tamamlanıyor.

Seres 3, hem yolcularını aynı zamanda eşyaları barındırabilecek halde tasarlanmıştır. Kullanıcı için yüksek oturma pozisyonu ve yolcular için geniş baş mesafesiyle diz mesafesi sunmaktadır. Arka koltuklar 2 parça halinde katlanabilmekte ve daha oldukca bagaj kütlesi sunulmaktadır.