Fiat Pratico Fiyat Listesi & Sıfır Fiat Pratico Fiyatları


Anasayfa | Fiat | Pratico
Fiat Pratico fiyat listesi ve sıfır Fiat Pratico otomobil fiyatları, kampanyalı ve bütçenize uygun 3 araba seçeneklerini inceleyin.
561.900,00 TL

Fiat Pratico kasalı 1.6 M.Jet 120HP

kasalı 1.6 M.Jet 120HP Fiyat Listesi, kasalı 1.6 M.Jet 120HP Araç Özellikleri

576.900,00 TL

Fiat Pratico kasalı plus 1.6 M.Jet 120HP

kasalı plus 1.6 M.Jet 120HP Fiyat Listesi, kasalı plus 1.6 M.Jet 120HP Araç Özellikleri

Satışa Kapalı

Fiat Pratico kasasız 1.6 M.Jet 120HP

kasasız 1.6 M.Jet 120HP Fiyat Listesi, kasasız 1.6 M.Jet 120HP Araç Özellikleri

Kelime Ara
Sıralama

Fiat Pratico Hakkında Genel Bilgiler

Pratico

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2012

Motorlar: Dizel

Kasa Tipi: Mini Kamyonet

Fiat Pratico Fiyat Listesi

Fiat Pratico

2012 senesinde Fiat Pratico, Doblo 2 modeline alternatif olarak dünyaya gelmiştir. Pratico, iş dünyasında mobilyacısından manava kadar bütün esnafın yükünü hafifletmek için üretildi. İş hayatının en büyük oyuncusu arkasına istediğiniz yükü yükleyin ve gerisini ona bırakın.

O bir kamyonet değil ekmek teknesi Fiat mühendisleri tarafınca esnafın yükünü hafifletmek için tasarlanıp geliştirildi.

Türkiye’nin en pratik mini kamyoneti Fiat Pratico, esnafın halinden algılamak için üretildi, her git-gelde kazandırır. Esnafın en büyük bütçe dostu size yük olmadan yükünüzü taşıyan pikap, kârınıza kâr katıyor. Yüksek taşıma kapasitesi, manevra kabiliyeti ve ekonomik yakıt tüketimiyle işinin ehli Pratico’ya bırakın.

Şehir için minik ama iş hayatınız için büyük bir araç. Yeni iş ortağınız mini kamyonet Pratico, ihtiyacınız olanı taşıyor, işinizde verimliliği arttırıyor. Her gün şehir içinde çalışmanız gerekiyorsa, Pratico bütün ihtiyaçlarınıza cevap verir. Pratico’nun kompakt tasarımı ile kent içinde kolaylıkla hareket edin, işlerinizi basit bir şekilde halledin. Boyutlar ve taşıma kapasitesi arasında mükemmel bir dengeye haiz olan Fiat Pratico’nun güvenliği, konforu, yakıt tasarrufu ve manevra yeteneğiyle gücünüze güç katın.

Pratico her vaziyet için hep hazır. Toplam 4,96 metrelik uzunluğu ve 1 ton yük kapasitesi ile yükünüzü taşımak için bekliyor. 4,2 metrekarelik kasasında, 3 tane europalet dolusu yükü taşıyarak boyundan büyük işlerin üstesinden hep gelir. Katlanabilen yan ve arka saç panelleri, nakliye sırasında daha fazla emniyet sunabilen yük muhafazakar kancalar ve bir kamyonetten beklenenden daha fazlası...